Menu Close

Tänane 02.07.22 päev sai eriliseks tänu Juhan Tennasilmale, kellel õnnestus lõpuks kõik. Tulemusega 4.13 tuli ta M80 klassis Euroopa rekordiga maailmameistriks kaugushüppes. Palju õnne Juhanile! Kolm sprinterit: Erge Viiklaid, Klaarika Eksi ja Ülo Randaru tegid täna 200m eeljooksud. Erge N50 sai ajaga 29,91(tema selle hooaja parim aeg) üldkokkuvõttes 18-nda koha. Edasipääsust poolfinaali jäi teda lahutama vaid 0,19 sekundit. Suuresti võib selle kirjutada tuulevaikuse arvele, mis selle jooksu ajal staadionil valitses. Klaarika Eksi N45 seevastu jooksis jõudu säästvalt ning pääses kergelt päeva kuuenda ajaga poolfinaali, aeg 27,43 ( paraku aga lubatust tugevam tuul +2,4 m/s). Oma vanuse kohta uskumatult kiire Ülo Randaru M60, jooksis väga tugevas eeljooksus koos 100m maailmameistri Allan Tissenbaumiga. Tänu ühtlasele jooksurütmile ning väga kiirele tempotegijale, õnnestus Ülol joosta uus Eesti M60 klassi rekord. Uued rekordinumbrid on nüüd 25,67 (tuul normis +1,4 m/s). Oma esimese etteaste tegi Tamperes Elin Suits N40, kes lõpetas kuulitõuke 10-nda koha ja tulemusega 8,72m. Vapralt jätkas 10-võistluses, vaatamata tagareie vigastusele, võitlust Airos Lain M35. Tugevas konkurentsis sai Airos tubli kuuenda koha! Täna sadas staadionil esmakordselt ka vihma ja kohati langes õhutemperatuur 23-24 kraadini.