Menu Close

Uued uudised 08.07.22 Tamperest. Tundub, et kõik eesti vanuseklasside rekordid on kehvad. Selline arvamus tekib olukorras, kus peaaegu kõik KEVEK-i sprinterid ja heitjad parandavad järjepanu vanuseklasside rekordeid ja niimoodi päevast päeva. Juhan Tennasilm M80 alustas päeva 400m eesti rekordiga ja sai teise koha, ajaga 1.15,98. Selle alaga pani Juhan võimsa punkti käesolevale MM-le. Mare Külv N65 jäi pisut puudu et uuendada taas eesti rekordit, kuid vaatamata sellele tuli siiski võimsa tulemusega 4603p kolmandale kohale! Ülo Randaru M60 kohta ei jätku enam sõnu, mees järjepanu parandab rekordeid sajast meetrist kuni neljasaja meetrini. Peaks mehele ka 800m ette andma? Ülo tänane 400m tulemus 58,79 andis väga tugevas jooksus 4. koha. See koht on Ülol parim sellel MM-l, ta pääses igal valitud jooksualal finaali! Erge Viiklaid N50 on 2019 aastal oma vanuseklassi 400m rekordi vist betooni valanud, seda kangutada tal seekord ei õnnestunud aga tubli 7. koht ajaga 1.07,18. Erge parandas oma eeljooksu tulemust, mis näitab suurepärast enesevalitsemist ja tahet kiiresti joosta! Klaarika Eksi N45 on ka sellel aastal gaasipedaali ülesse leidnud ja parandab järjepanu rekordeid. Täna 400m suutis taas ennast ületada ja uuendada taas oma nimel olnud rekordit, ajaga 1.00,63! Klaarika sai selle tulemusega 5. koha, eurooplastest kolmas. Priit Jõgi M60 viskas oda ja sai tulemusega 32,33 tubli 16. koha. Artur Saar M55 tegi heidete viievõistlust ja tõusvas tempos liikusid ka tema punktisummad ning võistlusaegsed kohad. Kokkuvõttes tuli igati hea 6. koht tulemusega 3358p mis on tema selle aasta parim tulemus, varasem tulemus oli 3260p. Täna jooksid meie klubi staierid 10 km maanteejooksu ja ka sealt tuli väga häid uudiseid! Tiiu Müürsepp N65, aeg 54.26 ja tasuks hea 5. koht. Ilmar Tagel M80, aeg 1.08,59. Ilmar oli poolel maal kuues, kuid suutis konkurendist mööduda ja tasuks tubli 5. koht! Esmeralda Lille N70 jooksis hea aja 55.31 ja tasuks 6. koht maailmas! Leili Teeväli N75 jooksis ajaks 1.21,45 ja saavutas selle tulemusega 7. koha!