Menu Close

Viimane päev Toruni MM-il oli keveklastele väga- väga edukas! Juhan Tennasilm M80 alustas päeva suurepäraste uudistega, nimelt võitis Juhan käesoleval MM juba kolmanda kuldmedali ja seda uue vanuseklassi rekordiga kolmikhüppes, tulemusega 8,27! Meie klubi superstaier Margus Kirt M55, jooksis 1500m ajaga 4:23.15 ja sai hõbemedali. Kes on seda distantsi jooksnud, see teab, kui võimas aeg see on. Eesti tiim, kus keveklastest osales ka meie Erge Viiklaid N55 jooksid 4×200 Mix teatejooksu. Eesmärgiks oli jaanuaris Kevek MV joostud eesti rekord1:52.76 üle joosta ja saada võimalikult hea lõpukoht. Kahjuks kiire rada seekord ei aidanud, võistkond lõpetas tubli 10. kohaga, aeg 1:54.92. Võistkonda kuulusid lisaks Ergele veel Mari Piir N50, Marko Ulla M50 ja Dmitri Tee M50. Selleks korraks MM lõppenud ja algab ettevalmistus Euroopa Meistrivõistlusteks, mis toimuvad septembri lõpus, Itaalia linnas Pescaras. Kellel võimalik, see saab homme kella 18.00 paiku tublisid sportlased Tallinna lennujaamas lilledega vastu võtta!